נתיב ההתמרה

הנתיב החל כהתכנסות של חברים שנמשכו אל המתנה הרוחנית יוצאת הדופן שנגלתה באמצעות אווה פירקוס. התורה החכמה שהגיעה דרכה נודעה כהרצאות מדריך נתיב ההתמרה. הם הועלו על הכתב ונלמדו על ידי קבוצה קטנה שהחלה בניו יורק ב 1957. התלהבותם, ומספרם שהלך וגדל הובילו לפתיחת המרכז הראשון של עבודת הנתיב ליד פנישיה (PHOENICIA),ניו יורק ב 1972.
כיום דרך הנתיב נלמדת ומלמדים אותה ברחבי העולם.

 

אימון בדרך נתיב ההתמרה                                                               Practicing Pathwork

אופנים רבים לאימון בדרך נתיב ההתמרה החל מלימוד אישי של ההרצאות, ועד לעבודה אישית וקבוצתית אינטנסיבית.

כדי לצפות בסדרת ראיונות הנתיב לחצו כאן!

אנשים רבים מתחילים על ידי קריאת ההרצאות, או בנפרד, או באחד מספרי הנתיב. (ראו את הספרים בחנות האתר שלנו). אתם יכולים להצטרף לאחרים בקריאה ושיחה על ההרצאות באזור שלכם או אונליין. קהילות נתיב ברחבי העולם מציעות סדנות מבוא וכן סדנאות מתמשכות, הן לתלמידים והן לפיתוח מקצועיות של מורים ומדריכים. על ידי עבודת תרגול רלוונטית ועבודה עם תפיסות מההרצאות במסגרת קבוצה, אנו יכולים לעזור ותמוך זה בזה במסענו האישי. אנו מעמיקים את התהליכים על ידי עבודה קבוצתית ותרגול רוחני מסוג תפילה, מדיטציות שונות המוצעות בהרצאות, ותרגולים רוחניים שמקורם במסורות דתיות שונות. צור/צרי קשר עם קהילת הנתיב הקרובה למקום מגוריך כדי ללמוד יותר על המוצע באזור שלך. כאשר עבודת נתיב ההתמרה הופך לעניין רציני, יתכן שתרצו להתחיל במפגשים אישיים עם הלפר מסייע של הנתיב, או מדריך יועץ, מישהו שלמד את הרצאות הנתיב במשך שנים רבות, ולמד ליישם חכמה רוחנית מעשית זו בחייו ולסייע לאחרים ליישם אותה בחייהם. מפגשי נתיב יכולים לכלול שיחה על תפיסות, חקירה וביטוי של רגשות, ריטואלים המעמיקים חיבור רוחני באופן שהוא משמעותי עבורכם, ותרגול בתנועה כדי לבטא את לימוד המדריך ברמה האנרגטית. PHANA (האיגוד של מסייעי הנתיב בצפון אמריקה) מנהל רישום של מסייעים (הלפרים) בצפון אמריקה. שיטה נוספת של אימון הנתיב נקראת אימון אישי אינטנסיבי personal intensive. אימון אישי אינטנסיבי הוא מסע פנימה, תקופה של מספר ימים או שבוע מלא שכולו מוקדש למיקוד פנימה, אל עצמך העמוק ביותר, תקוותיך, חלומותיך, פחדיך, תת המודע העמוק שלך, הילד הפנימי שלך. זה הזמן להוציא את הצל שלך החוצה אל האור, הזמן לקבל ולהתמיר את העצמי הנמוך, וזמן לאשר ולהוקיר את הגבוה והמיטב שבך. בזמן ה”אינטנסיב” תיעזרו ותודרכו על ידי צוות של 2-3 יועצים ומסייעים. התקשרו לקהילת נתיב הסמוכה אליכם כדי לקבל פרטים.

ארגון מסייעי (HELPERS) נתיב ההתמרה               The Pathwork Helper Organization            

את דרך נתיב ההתמרה מלמדים מסייעים (הלפרים) של הנתיב, אנשים שעברו אימון התמחות בחסות ארגון מוסמך של הנתיב. ארגונים של מסייעים בדרך הנתיב צמחו באזורים בעולם שבהם עבודת הנתיב היא הפעילה ביותר. קבוצות אלה פועלות לקביעת סטנדרטים, תיאום והכוונה של תכניות ושל מתאמנים. הם גם מהווים מאגר לאיתור הלפרים מוסמכים ותכניות מוסמכות.

ברזיל:                                                                                                         Brazil

הארגון הברזילאי של מסייעי נתיב הוא גוף מתאם לא רשמי באזור. למידע, התקשרו לאחד מהמסייעים שרשומים במפת מדריך העולמי לברזיל, או בקרו באתר הנתיב הברזילאי.

אירופה:                                                                                                         Europe

קבוצת הקשר של הנתיב באירופה היא גוף לא רשמי המתאם את עבודת הנתיב באירופה. למידע, התקשרו למרכז נתיב ההתמרה האירופאי הקרוב ביותר אליכם.

ארצות הברית וקנדה                                                            United States and Canada  

מסייעים בארצות הברית וקנדה מאוגדים באופן לא רשמי. הלפרים רבים עובדים בשיתוף עם הארגון או הסניף שבו קיבלו את הכשרתם. אחרים עובדים באופן עצמאי ונוסעים למרחק , בעצמם או בשיתוף עם הלפרים אחרים. התקשרו לארגון, סניף או קבוצה הקרובים אליכם כדי לאתר מסייע שנמצא בקרבתכם.