ההרצאות

ההרצאות שניתנו על ידי אווה פירקוס מאז 1957 ועד למותה ב 1979 הן ליבו של הנתיב. הן מהוות מפת דרכים מדהימה לאחריות עצמית, ידיעה עצמית, וקבלה עצמית אמיתית. הן מצביעות על הדרך לאהבת אמת של העצמי, אחרים, והאלוהי.

ההרצאות מכסות ספקטרום הרחב של המסע האנושי, ממאבקינו עם ספק עצמי, שנאה עצמית וחשש מאי-התאמה ועד למחסומים שאנו שמים בפני יחסים עם אחרים ובסופו של דבר עם מה שידוע/נתפס לכל אחד מאיתנו כאלוהים. ההרצאות מלמדות שאנרגיית חיים חיונית, רגשות והארה פנימית קבורים לעיתים קרובות תחת תפיסות מוטעות על טבע המציאות. כולנו מכירים חלק מהמסקנות המוטעות כגון: “בקשת וקבלת עזרה מעידים על חולשה; אינני ראוי לאהבה וחסד/טוב לב; אחריות פירושה אובדן חירות.”

כאשר תפיסות מוטעות כגון אלה נמשכים אל תוך חיינו הבוגרים, ובעיקר כאשר הם בלא מודע, אנו מוסרים את חירותנו הפיזית, הרוחנית, והרגשית לידי כוחות שמעבר להכרתנו, שאיננו מודעים להם.
התוצאה של אובדן חירות זה היא אומללות שורשית והרסנית ודלות עמוקה של הרוח.

הרצאות הנתיב מציעות כלים מעשיים להסרת/המסת תפיסות מוטעות, של מעבר מהלא מודע למודע, ולהפעלת התודעה הרחבה השוכנת בנשמתו של כל אדם ואדם.

“כל בן אנוש חש בתוכו כמיהה ששורשיה עמוקים יותר מהכמיהות להגשמה רגשית ויצירתית. כמיהה זו מקורה בתחושה שחייב להתקיים מצב תודעה אחר, מספק יותר, שחייבת להתקיים יכולת רחבה יותר לחוות את החיים”.

הרצאה מס’ 204

חומרים נוספים       ADDITIONAL MATERIALS                                                  

ישנם עוד חומרים רבים של נתיב ההתמרה שנגישים בדפוס ובפורמטים אלקטרוניים כגון סידרת ספרים של הנתיב ; הגרסה הלא ערוכה של הרצאות הנתיב, לקט של מסרים מהמדריך שנקרא “החומרים הנוספים”; גוף ידע תחת הכותרת “שאלות ותשובות”; ספרה של אווה שכותרתו “הדרך אל העצמי האמיתי”. כמוכן קיימים חומרים רבים אחרים שלא פורסמו ונשמרים בארכיון מיוחד בבקרת טמפרטורה במחסן בניו ג’רסי בארה”ב. ניתן לרכוש את החומרים הנוספים בחנות האלקטרונית או באמצעות קינדל אמזון.

Already have access? Login